Reference

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Dřevostavby Pergl
Average rating:  
 16 reviews
by Rothbarthovi on Dřevostavby Pergl

U pana Pergla jsme poptali zateplenou zahradní chatu s terasou. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni. Jeho práce předčila naše očekávání - jak po stránce kvality, tak estetiky. Oceňujeme také vstřícný přístup a slušné jednání. Nakonec jsme si nechali postavit k chatě i dětské hřiště. Jeho služeb plánujeme využít i v budoucnu.

Ještě jednou děkuji a ať se Vám daří.
Rothbarthovi

by Lucie Zábranová on Dřevostavby Pergl

Děkujeme panu Perglovi za kvalitně odvedenou práci. Zateplený zahradní domek splňuje přesně to, za jakým účelem jsme jej chtěli pořídit. Vše precizní, jednání na rovinu a na úrovni. Budeme doporučovat dále.

by Michaela Vrňaková on Dřevostavby Pergl

Vse podle predstav. Krasna cista prace. Prace probehli podle planu a vse na cas. Rychla komunikace. Kvalita i dobra cena. Opravdu vse skvele. Budem doporucovat dal. Moc dekujeme

by Tomáš Podhorský on Dřevostavby Pergl

Skvělá komunikace - co slíbí to platí. Výsledek přesně dle očekávání a cena také dobrá.
Určitě mohu doporučit dále!

by Lenka Šindelářová on Dřevostavby Pergl

Moc děkujeme a doporučujeme určitě dál. Skvěle odvedená práce, výborná komunikace. Děkujeme 🙂

by Bc.Petra Hötzelová on Dřevostavby Pergl

Ještě jednou děkuji panu Perglovi za zhotovení průlezek pro děti v MŠ Bezno. Průlezky jsou kvalitně vyrobené a přesně na míru, tak jak jsme chtěli. Vyzdvihuji i jednání a komunikaci p. Pergla. Všem doporučuji a za všechny děti děkuji.

by Alena Dlouhá on Dřevostavby Pergl

Pana Pergla mohu jen doporučit, za krátký čas nám vyrobil překrásný domek pro děti, který předčil naše očekávání.

by Petr Hrabák on Dřevostavby Pergl

S postavenou pergolou i zahradním domkem jsme moc spokojeni, veškerá komunikace probíhala bez problémů. Tímto chceme ještě jednou poděkovat a doporučit pana Pergla !
Jeho služeb v budoucnu rádi znovu využijeme.

by Jiří Vinš on Dřevostavby Pergl

Celá naše rodina děkuje panu Perglovi za krásnou boudu (zahradní domek) pro našeho mazlíka pejska Endyho. Můžeme všem doporučit kvalitního, spolehlivého a seriozního řemeslníka!

by Milena Rozsypalová on Dřevostavby Pergl

Pokud někdo zavítá na tyto stránky a rozhodl se splnit si svůj sen, věřím, že pan Pergl vám tyto sny splní. Všem vřele doporučujeme, byla to od návrhu po realizaci,rychlá spolupráce a kvalitně odvedená práce.
Moc děkujeme za realizaci našeho snu.

by Bc.Petra Hötzelová (ved.učitelka MŠ) on Dřevostavby Pergl

Děkuji panu Perglovi za perfektně odvedenou práci pro MŠ Bezno (houpačky, zastřešení pergoly, různé opravy). Rychlé jednání, kvalitně odvedená práce, bezproblémová komunikace. Na jaře si jej pozvu znovu na výrobu dalších průlezek. Všem doporučuji.

by Miloslav Řeháček on Dřevostavby Pergl

Děkujeme panu Perglovi za stavbu zateplené chaty, která vyřešila dočasné bydlení při rekonstrukci domu. Chata splnila svou funkci i při extrémních mrazech. Jendání s panem Perglem bylo od začátku až do konce korektní, co bylo dohodnuto, to se stalo. Díky a doporučuji

by Tereza Nováková on Dřevostavby Pergl

Chtěla bych doporučit pana Pergla a zároveň mu tímto poděkovat za super odvedenou práci. Super jednání, rychlá a kvalitní práce a dobrá cena.

by Jana Housková on Dřevostavby Pergl

Velice doporučuji pana Pergla s jehož prací jsme moc spokojení, chatička byla brzy a precizně postavená a za velice dobrou cenu....moc děkujeme.

by Jana Zemanová on Dřevostavby Pergl

Ráda bych doporučila práci pana Pergla, který u nás v azylovém domě pro matky s dětmi v Praze-Bohnicích v průběhu 2 let třikrát prováděl různé truhlářské a tesařské práce. Vždy v termínu, kvalitně a spolehlivě.

by Romana Kovárníková on Dřevostavby Pergl

Mockrát děkuji za provedenou práci. Byla jsem spokojená a určitě další zlepšování bude opět na vás. Děkuji.