O nás

 

Vítejte na stránkách našeho truhlářství, převážně se zabývající výrobou zahradních domků, chat, pergol, teras, domečků a houpaček pro děti, také dětská hřiště, boudy pro psy, dřevěné ploty, podbití střech, atd.

Precizně odvedená kvalitní práce pro spokojenost zákazníka. K dobré práci samozřejmě patří také zásady, jako jsou adekvátní nacenění zakázek či práce s kvalitními materiály a doplňky. Na prvním místě je kvalitní výrobek, který je sám o sobě vítanou reklamou a doporučením. Prioritou je samozřejmě orientace na zákazníka, jeho představy a požadavky, zkrátka řešení na míru. Všechny ceny u výrobků jsou s podlahou a montáží u Vás na místě.

Dřevo je živý materiál a chybějící suk nebo jiná vada materiálu není vada na kráse. Jako živý materiál, má dřevo další vynikající vlastnost. S odstupem času získává ještě větší charakter při současném zachování jeho tvaru. Sluneční paprsky tvoří barevné změny, které jsou zcela přirozené. Malé stopy zůstanou jako důkaz uplynutí času. Ať už po něm jdete naboso, hladíte ho prsty nebo se jím kocháte očima – dřevo je materiál jako žádný jiný. Materiál, který k nám promlouvá skrze všechny smysly.

Martin Pergl